İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yurtdışından Gelen Misafirlerimiz
Foça Reha Midilli İlkokulu´ nda yürütülen Erasmus plus (Teaching and learning through pads/tablets) konulu Ka2 projesi kapsamında Finlandiya, İspanya, Polonya ve İrlanda´dan gelen konuklar Resmi makam ziyaretlerinde bulundular. Reha Midilli İlkokulu Müdürü Ahmet BAKIR, öğretmenlerden Ozan ARAS ve Sakine YILMAZ´la beraber Kaymakam, Belediye Başkanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ziyaret edildi. Bir hafta Foça ilçesinde kalacak olan konuklar ilçemizde ve okullarımızda çeşitli aktiviteler ile öğrenme becerilerinde ortak çalışmalar yapacak olup bilgi paylaşımlarında bulunacaklar. Konuklarımızı tekrar Foca´da başka projelerde de görmeyi diliyoruz.![Yurtdışından Gelen Misafirlerimiz](/meb_iys_dosyalar/2018_05/23041734_FB_IMG_1527037874440.jpg)