İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP Kasım Ayı Faaliyetleri
Foça- Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Kasım Ayı YÖGEP toplantısı 20/11/2019 tarihinde Gazi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, İmam Hatip Okul Müdürleri ve İlçemiz Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu Müdür Yardımcısı Gülsel KOÇAK'ın katılımları ile "Eğitimde yeni yaklaşımlar, alternatif okul ve eğitim modelleri (Montessori, Home schooling, Reggio, Doğa okulları, Uzaktan Eğitim, Khan Akademisi, Okulsuz Eğitim, Ev Okulu vb.)" konularında görüş alışverişinde bulundular.![YÖGEP Kasım Ayı Faaliyetleri](/meb_iys_dosyalar/2019_12/06132807_yogep1.jpg)