İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı oplantısı
2018-2019 Eğitim- Öğretim yılının 1. Döneminin sonuna yaklasirken okul mudurleri ile bir araya gelerek dönemin değerlendirmesini yaptık.Okullarımızın son durumlarını gözden geçirirken Midilli Vakfı Başkanı Sayın Haydar Çelebi ve değerli eşleri de bizleri onurlandırdılar.Ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR verimli bir yarıyıl geçirdiğimizi söyleyerek bu duruma büyük katkıları olan okul müdürlerine tek tek tesekkurlerini iletti.![Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı oplantısı](/meb_iys_dosyalar/2018_12/31132219_FB_IMG_1546251305767.jpg)