İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenifoca´da Gerenköy Ilkokul Öğrencileri Nasrettin Hoca Oyunu Sundular
İl genelinde yapılan Nasrettin hoca fıkraları canlandırma yarışmasında il birincisi olan ilçemiz Gerenköy ilkokulu öğrencileri gösterilerini Yeni Foça ilkokulu öğrencilerine sergilediler. Yeni Foça İlkokulu Müdürlüğü´nün daveti üzerine gösterilerini sergileyen öğrencilerimiz büyük alkış aldılar. Gösteri bitiminde öğrencilere teşekkür eden okul müdürü Sayın Mehmet Emin GEDİKÇE öğrencileri ve öğretmenleri Eyüp ASLAN´ı başarılarından dolayı tebrik etti.![Yenifoca´da Gerenköy Ilkokul Öğrencileri Nasrettin Hoca Oyunu Sundular](/meb_iys_dosyalar/2018_05/30230450_FB_IMG_1527708370784.jpg)