İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenifoça´da Gençlik Yürüyüşü
YENİFOÇA´DA GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ Yenifoca Sosyal Tesislerinden Protokol ve Öğrencilerin kortej yürüyüşüyle başlayan program yine sosyal tesislerde Saygı durusu ve Istiklal Marşı ile devam etti.Ardından Ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Beyhan GÖKDEMİR günün anlam ve önemi konuşmasını yaptı.Ata´nın Gençliğe hitabesi ve Gençliğin Ata´ya cevabı ile devam eden program Spor Lisesi ve Recep Kerman MTAL öğrencilerinin Oratoryoları ve Ege Zeybek gösterileri ile sürdü.Son olarak programa katılan Kaymakam Sayın Onur ALIMOĞLU, ilce Gençlik Spor Müdürü Sayın Emre ŞAHIN, Ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR, Ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Beyhan GOKDEMIR, Yenifoça Jandarma Karakol Komutanı Erol YILMAZ ,Okul Mudurleri, Öğretmenler ,Öğrenciler ve Yenifoca halkı, aralarında Yenifoca Reha Midilli öğrencilerinin de yer aldığı gençlerin sörf gösterisini izlediler.Program Yenifoca halkı tarafından büyük ilgi gördü.![Yenifoça´da Gençlik Yürüyüşü](/meb_iys_dosyalar/2018_05/19005053_FB_IMG_1526677163451.jpg)