İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenifoça Ortaokulu´nda 4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuarı
FOÇA´DA TÜBİTAK 4006 PROJELERİ BİLİM FUARI YENIFOÇA REHA MİDİLLİ ORTAOKULUNDA DEVAM EDIYOR... 4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuarları bugün Yenifoca Ortaokulundaydı. Fuara Foça Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Mustafa YAYLALI, TÜBİTAK Temsilcisi,Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar .Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ´nın okunması ile başlayan fuar ,okul müdürü sayın Gürsel GÜNAY´in açılış konusmasi ile devam etti.Konuşmasının ardından Yenifoca Ortaokulu ögrencilerinin step gösterisi fuarda renkli sahnelere yol açtı. Protokolün birlikte , fuar kurdelasını kesmesinden sonra ziyaretçiler tüm standları gezerek projeleri yapan öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldılar.Standların gezilmesinden sonra lokma döküldü ikramlar yapıldı.Fuarın gerçekleşmesinde büyük emek harcadıklarını bizlere hissettiren basta okul idaresi olmak üzere öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.![Yenifoça Ortaokulu´nda 4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/11190833_FB_IMG_1526054509758.jpg)