İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenifoça Okullarına Ziyaret
Ilköğretim Haftası Kutlamaları Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETIN ´in başkanlığında Foca Belediye Başkan Vekili Sayın Beyhan TÜRKER , Foça ilce Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR,Midilli Vakfı Başkanı Sayın Haydar ÇELEBİ ve Değerli Esleri, Şube Müdürü Sayın Özcan KESKİN ve okul müdürlerinden oluşan bir hayet ile Yenifoça okullarını ziyaretleri şeklinde devam etti.Heyet, öğretmenler ile biraraya gelip okul anılarından örnekler vererek ilk günün heyecanını paylaştılar.![Yenifoça Okullarına Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_09/18002016_FB_IMG_1537202978438.jpg)