İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenifoça Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü´nde Seminer
8 / 9 Mart / 2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ´ nün Yenifoça Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü´nde Öğretmenler Günü ve öğretmenler için yapılacak olan Soysal ve Kültürel Faaliyetler hakkında bilgilendirme semineri düzenlenmiştir. Foça ilçemize kazandırılan Hizmetiçi Egitim Enstitüsü´nün bu ve buna benzer eğitim faaliyetleri yapması heyecan vericidir. Seminer programında Enstitü Müdürü sayın Erdoğan ÖNDER ´ in açılış konuşmasının ardından, Daire Başkanı sayın Abdi ERDOĞAN eğitimler hakkında bilgilendirme konuşmasını yaptı.Programın sonunda sayın Müsteşarımız Muammer YILDIZ Beyefendinin teşrifleri ve konuşması olmuştur. Seminere İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı sayın İlker Eraslan, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR ve 81 ilden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları katılmışlardir. Tesisimiz,başta İzmir olmak üzere Türkiye ´ye değer katmasini diliyoruz.![Yenifoça Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü´nde Seminer](/meb_iys_dosyalar/2018_03/08232454_IMG-20180308-WA0007.jpg)