İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeni Dönemde Okullarımızda Alınması Gereken Tedbirler İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.
![Yeni Dönemde Okullarımızda Alınması Gereken Tedbirler İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_10/09213632_manYet.jpg)
Yeni Dönemde Okullarımızda Alınması Gereken Tedbirler İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.
Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN başkanlığında; İlçe Sağlık Müdürü Sayın İlhan GÜRBÜZ ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Süleyman MENEK,Şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimizin katılımıyla.12 Ekim Pazartesi günü açılacak olan okullarımızda Covid-19 salgını kapsamında alınması gereken tedbirler ve uyulması gereken konular hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.