İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vatandaşla Buluşma
HER AY DÜZENLENEN VATANDAŞLA TOPLANTI ILIPINAR SOSYAL TESİSLERİNDE YAPILDI Foça Kaymakamlığınca her ay düzenlenen vatandasla buluşma toplantısı Foça Ilıpınar´da ,Foça Belediyesi Ilıpınar Sosyal Tesislerinde yapıldı. Toplantıya Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN başkanlığında, Foça Belediye Başkanı sayın Gökhan DEMİRAĞ , Meclis Üyeleri, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR, Kamu kurum ve kuruluşlarındaki bürokratlar, Ilıpınar mahallesi muhtarı ve vatandaşlar katıldı.Toplantıda vatandaşların dilek ve şikayetleri dinledip ,paylaşımda bulundular. Toplantıda vatandaşlar, yetkililere dilek ve şikayetlerini ilettiler.![Vatandaşla Buluşma](/meb_iys_dosyalar/2018_04/02181517_FB_IMG_1522685674910.jpg)