İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VATANDAŞLA BULUŞMA
HALK ve GÜVENLİK TOPLANTISI : Foça ‘da Halk ve Güvenlik Toplantısı, Yenifoça Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü’nde gerçekleştirildi.Toplantı Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN başkanlığında , Foça Belediye Başkanı Gökhan DEMİRAĞ,Foça Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR ,Kamu Kurum amirleri, Muhtarlar, STK Temsilcileri, Okul Müdürleri ve Vatandaşların katılımı ile yapıldı. YENİFOÇA ÖĞRENCİ PANSİYONUNDA İNCELEME : Toplantı sonrası , Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN ve Foça Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR Yenifoça’da yakında hizmete açılacak olan Öğrenci Pansiyonunda incelemelerde bulundular. VATANDAŞLA BULUŞMA : Yenifoça Spor Lisesi’nde Vatandaşla Buluşma Toplantısı gerçekleştirildi.Toplantı Foça Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR başkanlığında , Foça Milli Eğitim Şube Müdürü Beyhan GÖKDEMİR, Okul Müdürleri,Zümre Öğretmenleri ve Vatandaşların katılımı ile yapıldı.![VATANDAŞLA BULUŞMA](/meb_iys_dosyalar/2018_01/02155713_IMG-20180102-WA0002.jpg)