İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uzaktan Eğitime Sen de Destek Ol Kampanyası.

Uzaktan Eğitime Sen de Destek Ol Kampanyası.

Dünya genelinde yaşanan Covid-19 Pandemi sürecinde okullarda yüz yüze eğitime ara verilmesinden sonra öğrencilerin eğitimlerine destek olmak amacıyla   EBA, EBA TV, Uzaktan Eğitim çalışmaları ,Bakanlığımız tarafından başlatılmıştır. Bu süreçte öğrencilerin bilgisayar ya da tableti olmadığı için canlı derslere katılamadıkları okul müdürlerimiz tarafından bildirilmiştir.   

 

Bu nedenle Uzaktan Eğitime katılamayan öğrencilerin bilgisayar ihtiyacını karşılamak amacıyla Müdürlüğümüzce "UZAKTAN EĞİTİME sen de DESTEK ol" kampanyası düzenlenmesi düşünülmektedir.

 

Söz konusu kampanya ile hayırsever, Sivil Toplum Kuruluşları ve ilimiz genelindeki resmi /özel kurum ve kuruluşlardan bağışlanacak olan yeni veya kullanılmayan, çalışır durumdaki tablet ve bilgisayarların ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması amaçlanmaktadır.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağışçılar tarafından teslim edilecek tablet veya bilgisayarların gerekli bakımları, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde kurulacak komisyonlar tarafından yapılacaktır.

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.