İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Urla Hakan Çeken Anadolu Lisesi´nin Ziyareti
Urla Hakan Çeken Lisesi Müdürlüğünden Foça ´mıza anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler. Okul müdürü sayın Türker SAĞIROĞLU ve okul Sosyal Sorumluluk Projesi Koordinatörü Harika Zeliha GULBENT kurumlar arası dostluk köprülerini sağlamlaştırılmasına katkı sağladıkları için teşekkür ederiz. Artık Foça´da onların kardeş bir okulları var.Teşekkürler Urla.![Urla Hakan Çeken Anadolu Lisesi´nin Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_11/03001351_IMG-20171102-WA0063.jpg)