İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Uçurtma Şenliği
Yenifoça´da Uçurtma Etkinliği Yenifoça Reha Midilli İlkokulu " Gökyüzünü Umuda Boyadım " uçurtma senligini Yenifoça Halk Plajında düzenledi. Uçurtma etkinliğinde çocuklar eğlencenin yanısıra şenlikli bir eğitim deneyimi de yaşadılar. Uçurtmalar; uçuşu , güzelliği , yüksekliği ve çevre bilinci amacıyla geri dönüşüm maddeleri ile yapımı hususunda en güzel 3 uçurtma akil- zeka oyunlarıyla ödüllendirildi. E- twinning projesi kapsamında etkinlik oluşturularak diger okullarda da uçurtma etkinligi düzenlendi. Bu etkinlik için başta Okul Müdürümüz Mehmet Emin GEDİKÇE´ye, öğrencilerine ve halkımıza teşekkür ederiz .![Uçurtma Şenliği](/meb_iys_dosyalar/2018_05/11212828_FB_IMG_1526063007988.jpg)