İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tıbbı ve Aromatik Kursumuzun Saha Çalışması
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak,Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirmeyi düşündüğümüz LAVANTA BAHÇESİ PROJESİ için başta Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR ve Özel Büro ekibi olarak Foça İlçe Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenenı Tıbbı ve Aromatik Bitkiler kursuna katılarak teknik bilgi alıyor ve teorik bilgilerimizi saha çalışmalarımızla destekliyoruz. Kozbeyli Köyü'ndeki bugünkü saha çalışmamızda Salep bitkisinin yetişme koşullarını inceledik. Kurs öğretmenlerimiz Ziraat Mühendisi Sayın Nurten GÜÇ ve Ziraat Mühendisi Sayın Hidayet GÜÇ 'e bilgilerini paylaştıkları , kursiyerlerimize de katılımları için teşekkür ederiz.![Tıbbı ve Aromatik Kursumuzun Saha Çalışması](/meb_iys_dosyalar/2019_06/23002005_20190622_100704.jpg)