İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi" kapsamında öğrenci ve velilerimize yönelik "İlkyardım Farkındalık Eğitimi"
![](/meb_iys_dosyalar/2022_05/26225643_WhatsApp_Image_2022-05-26_at_18.24.07.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımızın başlattığı "Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi" kapsamında öğrenci ve velilerimize yönelik 2 saatlik "İlkyardım Farkındalık Eğitimi" ilkyardım eğitmeni Tülin Taşpınar tarafından 18 /20 Mayıs 2022 tarihlerinde Gerenköy İlkokulu ve Kozbeyli İlkokulu 3.ve 4. Sınıf öğrenci ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.
Destekleri için okul idaremize ve öğretmenlerimize katılımları için velilerimize teşekkür ederiz .
İlkyardım Hayat Kurtarır!