İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tasarım ve beceri atölyelerimizin sayıları yeni eğitim öğretim yılımızda artmaya devam edecektir..
Tasarım ve beceri atölyelerimizin sayıları yeni eğitim öğretim yılımızda artmaya devam edecektir..Verem tedavisi gördüğü hastanede oyalanması için kendisine getirilen seramik hamurlarıyla oynayan o genç kadın; hamuru şekillendirdiği o ilk an Türkiye'nin ilk kadın seramik sanatçısı olacağını bilmiyordu. Biz de bilmiyoruz ki tasarım beceri atölyelerimizde kaç çocuğumuz sanatla yoğrulacak ve biz onlara geleceğin Füreya Koralları diyeceğiz.![Tasarım ve beceri atölyelerimizin sayıları yeni eğitim öğretim yılımızda artmaya devam edecektir..](/meb_iys_dosyalar/2019_08/30005300_FB_IMG_1567083558316.jpg)