İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taclanan Başarılar
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Taçlanan Başarılar" gala töreni´nde Uzakdoğu sporları Karate branşı ile Foça´nın Altın Çocuğu Kaan YÜKSEL okulunu ve ilçemizi temsil etmiştir. Uluslararası yarışmalarda elde ettiği başarılardan dolayı İzmir İl Milli Eğitim müdür yardımcısı Sayın İlker ERASLAN´dan plaketini almıştır . Uluslararası yarışmalarda derecesi bulunan Foça´nın Altın Çocuğu Kaan YÜKSEL ve aynı zamanda antrenörü olan babası Kudret YÜKSEL ödülünü aldiktan sonra Foça Kaymakami Sayın Ali Çetin´ i makamında ziyaret ettiler.![Taclanan Başarılar](/meb_iys_dosyalar/2018_05/23042650_FB_IMG_1527037984935.jpg)