İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürlerine Veda Töreni
Dünden Anılar. Foça Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Şube Müdürleri Beyhan GÖKDEMİR´in Il Milli Eğitim Müdürlüğüne, Mustafa YAYLALI´nın da Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmaları nedeniyle Midilli Vakfı Başkanı Sayın Haydar ÇELEBİ ve değerli eşleri Nedret Hanımın desteği ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tam kadro okul ve Kurum müdürlerinin katılımıyla Kozbeyli´de yapılan kahvaltılı veda toplantısında Şube Müdürlerine Plaket verilerek duygusal ve anlamlı konuşmalarla tören son buldu.![Şube Müdürlerine Veda Töreni](/meb_iys_dosyalar/2018_07/12010442_FB_IMG_1531346169179.jpg)