İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Stem ve Kodlama Eğitimi Bilgilendirme Toplantısı ve Sunum Gerçekleştirildi
Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR, Reha Midilli Vakfı Başkanı Sayın Haydar ÇELEBİ ve eşleri Nedret ÇELEBİ' nin katılımıyla Reha Necla Midilli Ortaokulu' nda Stem ve kodlama Eğitimi bilgilendirme toplantısı ve sunum gerçekleştirildi . Erasmus projeleri kapsamında yapılan faaliyetler ve okulda açılan kodlama kursu hakkında bilgilendirmeler yapildi.![Stem ve Kodlama Eğitimi Bilgilendirme Toplantısı ve Sunum Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_09/17152008_FB_IMG_1568690570305.jpg)