İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Stem Eğitimine Giriş Semineri
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ege Üniversitesi İşbirliğiyle Mesleki Çalışma Programımızın Seminer Çalışmasında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr.Sayın Hülya YILMAZ´ı konuk ettik. Foça´daki tüm öğretmenlerin katılımıyla düzenlenen seminerde STEM EĞİTİMİNE GİRİŞ konusu anlatıldı. Foça İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün plaket sunumu ve teşekkür konuşmasindan sonra seminer sona erdi. Prof.Dr. Hülya YILMAZ´a teşekkürlerimizi sunuyoruz.![Stem Eğitimine Giriş Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_09/07232244_FB_IMG_1536328008898.jpg)