İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Spor lisesi´ne Ziyaret
İzmir Hentbol Federasyonu Teknik Kurul Başkanı Yardımcı Doçent Sayın Hikmet VURGUN ve Federasyon Teknik Kurul Üyesi İzmir Hentbol İl Temsilcisi Sayın Taner ÇETİNDERE Yenifoça Spor Lisemize ziyarette bulundular. Foça İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR , Okul Müdürümüz Ömer TUNÇ ve okul idaresinin de katılımı ile okulumuzda açılması planlanan yeni branş ile ilgili değerlendirmelerde bulundular . İzmir Hentbol Federasyonunun katkıları ile planlanan , kaleci kampları , antrenör gelişim seminerleri için okulumuzda yürütülmesi planlanan çalışmalar hakkında görüşmelerde bulundular.![Spor lisesi´ne Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_03/20211300_FB_IMG_1553092922268.jpg)