İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sınıf ve Okul Ziyaretlerinde Ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR Gerenkoy Ilkokulu´ndaydi
Sınıf ve okul ziyaretleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel AKAR bugün Gerenköy İlkokulundaydı. Okulun İngilizce öğretmeni Fatma Betül BEKAR’ın 3. Sınıftaki ‘colours and toys ‘ konusunda Müdürümüz Yüksel AKAR öğrencilerle ingilizce konuşarak derse eşlik etti. Ayrıca öğretmenimizin Halen yürütmekte olduğu ‘from little hearts to innocent paws’ e- twinning projesi hakkında bilgi alarak projeye katılan öğrencilere sertifikalarını takdim etti. Daha sonra Okulun öğretmenleri ile görüşerek tüm öğretmen ve öğrencilere iyi tatiller temennisinde bulundu. Öncelikle okul müdürü İlker YELKEN olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.![Sınıf ve Okul Ziyaretlerinde Ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR Gerenkoy Ilkokulu´ndaydi](/meb_iys_dosyalar/2019_01/17164817_FB_IMG_1547732185619.jpg)