İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Sınav Geliyor, Biz Hazırız'' Etkinliğimiz Tamamlanmıştır.
![''Sınav Geliyor, Biz Hazırız'' Etkinliğimiz Tamamlanmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2021_04/08135111_Image_28_1200x700.jpg)
İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliği kapsamında Eğitim Koçu Nilgün ŞEREMET ve Psikolojik Danışman Tolga UÇAR tarafından 7. ve 8 sınıflar için , 11. ve 12 sınıflar için iki ayrı oturumda gerçekleştirilen ''Sınav Geliyor, Biz Hazırız'' çevrim içi söyleyişimiz tamamlandı.
Katılım sağlayan tüm öğrenci , veli ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.