İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Senfoni Orkestrası Gerenkoy´de Konser verdi
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama haftası etkinlikleri kapsamında , "Köyümüz de Konser Var" projesi ile İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ,Gerenköy İlkokulu Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri ile buluştu. Etkinlik , Gerenköy Ortaokulu öğrencilerinin vals gösterisi ile başladı, enstrüman tanıtımı sonrası mini bir konser dinletisi yapılarak ,çocuklar enstrüman çalma konusun da teşvik edildi. Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çok sesli müziğin evrensel dilini kullanarak klasik müziği köy okullarındaki çocuklar ile buluşturmuş olmaktan çok mutluyuz.![Senfoni Orkestrası Gerenkoy´de Konser verdi](/meb_iys_dosyalar/2018_10/25222852_FB_IMG_1540495583856.jpg)