İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehitlik Ziyareti
Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programının bitiminde Aziz Şehitlerimizin ruhuna dökülen lokma ve pilav ikramının ardından Kaymakam Sayın Ali ÇETİN,Garnizon Komutanı Sayın İbrahim Özdem KOÇER, Belediye Başkanı Sayın Gökhan DEMİRAĞ ve beraberindeki heyet ile Şehitlik Kabristanı ziyaret edildi.Burada şehitlerimiz adına dualar okundu.Şükran ve rahmetle anıyoruz...![Şehitlik Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_03/18221647_FB_IMG_1552936257456.jpg)