İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Savaş Gemisi Ziyareti
Tüm denizlerimizde (Karadeniz,Ege,Akdeniz)Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yapılan MAVIDENIZ HAREKATI-19 Tatbikatı ´ndan sonra , Savaş Gemilerimiz Türkiye limanlarında halkımızla buluştu.Bu proje kapsamında, Foça´da, Foça Kaymakamlığı, Foça Deniz Üssü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile öğrencilerimiz öğretmenleriyle beraber Foça Deniz Üssü Limanı´nda bulunan Bayraktar Savaş Gemisi ile Denizaltını ziyaret ettiler.Foca Kaymakamı Sayın Ali ÇETIN ´inde ziyarette bulunduğu Bayraktar Gemisi´ni , öğrencilerle birlikte Foça İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Yunus EMRESEZER ile Halk Eğitim Müdürü Sayın Kemal BULUT da ziyaret ettiler.![Savaş Gemisi Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_03/07181636_20190307_142630.jpg)