İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sağlıklı Kahvaltı Tabağın Etkinliği
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımızdan Yenifoça Reha Midilli Ortaokulu BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ kapsamında 199 öğrenci , 16 öğretmen ve 2 idarecinin katılımı ile "Sağlıklı Kahvaltı Tabağım " etkinliği düzenlemiştir. Etkinlik ile öğrencilere kahvaltının önemi , dengeli ve düzenli beslenme farkındalığı oluşturmak amaçlanmıştır . Emeği geçen idareci ve öğretmenlerimizi kutlarız.![Sağlıklı Kahvaltı Tabağın Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2019_02/28194857_FB_IMG_1551372302097.jpg)