İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Robotime Stem Yaz Kampı Sona Erdi
´ STEM eğitimleri çocukların öğrendikleri teorik bilgileri ve hayat kazanımlarını somut bir ürün ortaya koyarak pekistirdikleri, Elektronik, Modelleme , Mekanik konuları dışında hayata karşı bakış açılarınin geliştiği, 21. YÜZYIL kazanımlarını elde ettikleri eğitimdir ´ Bu kapsamda 2 Temmuz 2018 tarihinde Foca Reha Midilli Ilkokulu nda Robotime Genel Koordinatörü Abrek Muhammet KARADAŞ ve Ekibi ile baslattigimiz Robotime Kodlama STEM Yaz Kampı bugün ogrencilerimizin sertifikalarını almaları ile tamamlanmıştır.Foca ilce Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Robotime Ekibine tesekkur eder sertifikalarını alan öğrencilerimize başarılar dileriz.![Robotime Stem Yaz Kampı Sona Erdi](/meb_iys_dosyalar/2018_08/08013747_FB_IMG_1533680673743.jpg)