İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Robotik ve Kodlama Kursu
İLÇEMİZDE ROBOTİK ve KODLAMA KURSU İlçemizin değişik okullarında görev yapan öğretmenlerimize 8/9 Şubat tarihlerinde eğitmen Mert GÜLER tarafından Robotik ve Kodlama eğitimi verildi. Eğitimi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel AKAR ve Şube Müdürümüz Yunus EMRESEZER birlikte ziyaret ettiler. Burada bir konuşma yapan İlçe Milli Müdürü Yüksel AKAR “ Eğitimde yeni yaklaşımları çok yakından takip eden bir ilçe olduklarını, bunun en iyi göstergelerinden birinin de bu eğitim olduğunu, bakanlığımızın açıkladığı VİZYON 2023 de bu konuya değinildiğini ve önemsendiğini, ilçe olarak da bunu gerçekleştirmek için tüm paydaşların üzerine düşen görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalıştığını belirterek, bu tür eğitimleri ilçede görev yapan ve gönüllü olan tüm öğretmenlere vermeyi planladıklarını, aynı zamanda eğitime katılan tüm öğretmenlere ve eğitimi veren eğitmen Mert GÜLER’e teşekkür etti. Biz de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak katılımcı tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.İki günlük yoğun eğitim sonunda öğretmenlerimize sertifikaları verilmiştir. Robotik kodlama uygulamalı eğitimlerimiz devam edecektir.![Robotik ve Kodlama Kursu](/meb_iys_dosyalar/2019_02/10214555_FB_IMG_1549824087496.jpg)