İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Reha Necla Midilli Ortaokulu´nda 4006Tübitak Bilim Fuarı
Foça Reha Necla Midilli Ortaokulu´nda 4006 Tübitak Bilim fuarı gerçekleştirildi.Fuara Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN, Kurmay Deniz Albay sayın Ümit AKPINAR, Jandarma Albay sayın İsmail KILIÇ ,Belediye Başkan Yardımcısı sayın İsmail ASI ,Foça İlçe Milli Eğitim müdürü sayın Yüksel AKAR, İlçe Emniyet Müdürü sayın Gülcan ÇOŞKUN, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tübitak temsilcisi sayın Neslihan YÜCEL , Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar. Saygı duruşu ve Istiklal Marşı´nın ardından okul müdürü sayın Ahmet OKUR açılış konuşmasını yaptı. Öğrencilerin folklor ve step gösterilerilerinden sonra fuar kordelası Kaymakam Ali ÇETİN tarafından kesildi.Protokolün standları gezip proje çalışmaları hakkında öğretmen ve öğrencilerden aldıkları bilgiler ile fuar son buldu.Projelerin gerçekleşmesinde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize ayrıca İl MEM Arge´den fuara gelen Tübitak temsilcisi sayın Neslihan YÜCEL´e teşrif ve katkılarından teşekkür ederiz.![Reha Necla Midilli Ortaokulu´nda 4006Tübitak Bilim Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/25185450_FB_IMG_1527258774327.jpg)