İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Reha Midilli ´yi Anma Günü
Reha Midilli Anma Programı Reha Midilli Kültür Merkezi´ nde ölümünün 6. Yılında Reha Midilli anıldı. Tören Reha Necla Midilli eğitim ve yaşlı evi vakfı başkanı Sayin Haydar Çelebi´nin konuşmasıyla başladı. Tören daha sonra Reha Midilli Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sayin Ali ÖZTÜTÜNCÜ´ nün konuşmasıyla devam etti. Ögrenci şiirleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR´in konuşmasıyla tören sona erdi.![Reha Midilli ´yi Anma Günü](/meb_iys_dosyalar/2018_05/11213207_FB_IMG_1526063539759.jpg)