İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Reha Midilli İlkokulu´nda 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Töreni
FOÇA REHA MİDİLLİ İLKOKULU’NDA 18 ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜOKULDA YAPILAN TÖRENLE KUTLANDI Törene foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN, belediye Başkan Vekili sayın Beyhan TÜRKER,Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR,Emniyet Müdürü sayın Gülcan ÇOŞKUN, Okul müdürleri,öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından,günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşma ile devam etti.Konuşma öğretmen sayın Ayla KATI tarafından yapıldı.Şiir,özlü sözler,orotoryo,koro şarkıları ve “SEYİT” adlı tiyatro oyununun sunumunu ve son olarak ,okul aile birliğinin şehitlerimiz ruhuna döktürdükleri lokma ile bitti.![Reha Midilli İlkokulu´nda 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Töreni](/meb_iys_dosyalar/2018_03/19184917_DSC_0512.jpg)