İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
REHA MİDİLLİ İLKOKULU "FOÇA Denizciliği Tanıtma, Sevdirme ve Yaygınlaştırma Merkezi Müzesi " ne GEZİ DÜZENLEMİŞTİR.
![REHA MİDİLLİ İLKOKULU](/meb_iys_dosyalar/2022_06/01230233_WhatsApp_Image_2022-06-01_at_16.01.11.jpg)
İlçemiz okullarından REHA MİDİLLİ İLKOKULU 'nun 01-03 Haziran 2022 tarihlerine planlamış oldukları "FOÇA Denizciliği Tanıtma, Sevdirme ve Yaygınlaştırma Merkezi Müzesi " gezilerinin ilk gününe 1.sınıf öğrencileri ile katılmışlardır.
Gezinin ikinci gününe anasınıfı öğrencileri ile katılan okulumuz gezinin üçüncü gününe ise 3.sınıf öğrencileri ile katılarak gezilerini tamamlamışlardır.