İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Reha Midilli Anadolu LISESI´NE Ziyaret
Havaların ısınması ile öğrencilerde görülmeğe başlanan motivasyon düşüklüğünü önlemek okuldan mezun olacak ogrencilerimizin hedefleri üzerine paylaşımlarda bulunmak icin Ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ile Şube Müdürlerimiz Sayın Haluk DEMİRAĞ ve Sayın Yunus EMRESEZER Reha Midilli Anadolu Lisesine ziyarette bulundular.Ziyaret sonunda okul idaresinden destekleme ve yetiştirme kursları hakkında bilgi aldılar.ilce Milli Eğitim Müdürlüğü olarak mezun olacak tüm öğrencilerimize başarılı bir kariyer planlaması ve başarılı bir gelecek diliyoruz.![Reha Midilli Anadolu LISESI´NE Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_03/11195309_FB_IMG_1552322643499.jpg)