İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Reha Midilli Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Kahvaltıda Buluşma
Foça Reha Midilli Anadolu Lisesi öğrencileriyle kahvaltıda buluşma gerçekleşti .Kahvaltıda Foça İlçe Milli Eğitim müdürü sayın Yüksel AKAR ,Milli Eğitim şube müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR ,okul müdürü sayın Ali ÖZTÜTÜNCÜ , Reha Midilli Vakfı Başkanı sayın Haydar ÇELEBİ ve öğrenciler vardı . Kahvaltı söyleşisinde öğrencilerle , akademik başarının yanında akademik başarıyı destekleyen sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin önemi ve akademik başarı ile kişisel gelişimin ilişkisi üzerinde paylaşımda bulunuldu.![Reha Midilli Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Kahvaltıda Buluşma](/meb_iys_dosyalar/2018_03/27150949_IMG-20180327-WA0012.jpg)