İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Recep Kerman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Seminer
Yenifoça Recep Kerman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Vergi Haftası nedeniyle etkinlikler yaptı. Etkinliklerin ilkinde Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz GÜRAL ´ ın okula gelerek öğrencilere farkındalık yaratmak amacıyla verdiği " GİRİŞİMCİLİĞİ GELİŞTİRME " konulu seminer ilgiyle izlendi. Diğer etkinlikte ise, öğrenciler Foça Mal Müdürlüğü´nü ziyaret ederek kurum çalışması hakkında yetkililerden bilgi aldılar .![Recep Kerman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Seminer](/meb_iys_dosyalar/2018_03/05180246_IMG-20180305-WA0008.jpg)