İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Recep Kerman Lisesi'nin Büyük Başarısı
WWF Doğa Öncüleri Projesi ile Recep Kerman Anadolu Lisesi öğrencileri " Oluklu Kertenkele" calismalarıyla Türkiye 1. Si olmuşlardır. Okulumuzu, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi büyük başarılarından ötürü kutluyoruz. *Konuyla ilgili haberi linkte bulabilirsiniz. http://mtm.medyatakip.com/kupur?gnosif=7HyN9pZe4jjE1ewGI8CEFw..&news=HRcWNhS1U6Oem9vVLlyP5H7PTkJvZdvtCLn_BFaXI3J66-H6I1EpFGv7Y_R0x_edZ6uTYoI483UqwUkeYHmgQe2g2jWD0F5-93LioJwbat0.&mnosif=GujpLtROQRI.&st=2![Recep Kerman Lisesi'nin Büyük Başarısı](/www/images/mansetresim.png)