İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Recep Kerman Lisesi Öğrencilerinin Ziyaretleri
WWF Doğa Öncüleri Projesi kapsamında Recep Kerman Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından yürütülen" Oluklu Kertenkele" projesi Türkiye 1. Si olmuş ve başarıları sonrası , İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel Akar'ı ve Foça Kaymakamı Sayın Ali Çetin'i ziyarette bulunmuşlardır. Okulumuzu, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi büyük başarılarından ötürü kutluyoruz.![Recep Kerman Lisesi Öğrencilerinin Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2019_06/01064301_FB_IMG_1559360186296.jpg)