İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Öfke Kontrolü "Konulu Seminer
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Kültür Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Öğretmenden Öğrenciye Mutlu ve Başarılı Okul Projesi kapsamındaki " Öfke Kontrolü " konulu seminer sayın Dr.Öğretim Üyesi Münevver MERTOĞLU tarafından Foça Reha Midilli Anadolu Lisesi´nde sunuldu.Seminere Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR, okul müdür yardımcıları ve öğretmenler katıldılar. Değerli sunumlari için hocamıza teşekkür ederiz.!["Öfke Kontrolü "Konulu Seminer](/meb_iys_dosyalar/2018_03/23180716_FB_IMG_1521821119610.jpg)