İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Çocuklarda Uykunun Rolü " Konulu Seminer
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Kültür Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Öğretmenden Öğrenciye Mutlu ve Başarılı Okul Projesi kapsamındaki "Çocukların Gelişiminde Uykunun Rolü, Uyku Sorunları ve alınacak Önlemler "konulu seminer Nörolog sayin Prof.Dr. Hakan CUDİ tarafından Foça Reha Midilli Kültür Merkezi´nde sunuldu.Seminere Foça İlçe Milli Egitim Şube Müdürü Sayın Beyhan GÖKDEMİR , okul müdürleri ve veliler katıldılar. ,Değerli sunumlari için hocamıza teşekkür ederiz.!["Çocuklarda Uykunun Rolü " Konulu Seminer](/meb_iys_dosyalar/2018_03/23174327_FB_IMG_1521819711397.jpg)