İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
" Boğaz " Tiyatro Oyunu
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla,Foça Kaymakamlığı, Foça Belediyesi,Foça Gençlik ve Spor Müdürlüğü,Foça Milli Eğitim Müdürlüğü,Atatürk Gençlik Merkezi işbirliği ile hazırlanan “BOĞAZ” konulu tiyatro oyunu Foça Reha Midilli Kültür Merkezi’nde Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksek Okulları Tiyatro Topluluğu tarafından gerçekleştirildi.Tiyatro Oyununa Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN,Foça Garnizon Komutanı sayın Yalçın PAYAL ,Foça Belediye Başkan Vekili sayın Beyhan TÜRKER,Foça Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR,Daire Amirleri,öğretmenler,öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar.![" Boğaz " Tiyatro Oyunu](/meb_iys_dosyalar/2018_03/19190134_DSC_0621.jpg)