İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
" ABİDE "Semineri
2017-2018 Eğitim Öğretim yılı , yıl sonu seminer çalışmaları kapsamında Reha Midilli Anadolu Lisesinde, Ilçe milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Beyhan GÖKDEMİR ve Okul Müdürleri tarafından ilçemiz öğretmenleri ile ilce dışından gelen öğretmenlere " Akademik Başarıların Izlenmesi ve Değerlendirilmesi (ABİDE)" konulu seminer verildi.Şube Müdürümüz Beyhan GÖKDEMİR ve Okul Müdürlerimize tesekkur ediyoruz.![" ABİDE "Semineri](/www/images/mansetresim.png)