İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PROTOKOL İMZA TÖRENİ
Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile Ege Turistik İşletmeler ve.Konaklamalar Birliğ i(ETİK) arasında “ Eğitimde İşbirliği “PROTOKOLÜ imzalandı. İmza törenine Foça kaymakamı sayın Ali ÇETİN, Foça Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Ak Parti İlçe Başkanı sayın AV. Kadir ÖZGİRGİN, Halim Foçalı MTAL Müdürü sayın Sami BİLGİ katıldılar. Protokoün Amacı:Yiyecek ve İçecek Hizmetleriyle Konaklama ve Seyahat hizmetleri dalları olan okulun,eğitsel,sosyal ve ekonomik gereksinimlerinin giderilmesi yolu ile güçlendirilmesi; birliğe bağlı işletmelerin ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünün sağlanması, Okul – sektör işbirliği ile Turizm sektörünün,ihtiyaç duyduğu yeterliklere sahip ,sorumlu ,nitelikli elemanları yeni teknik ve yöntemlere dayalı olarak yetiştirmektir.![PROTOKOL İMZA TÖRENİ](/meb_iys_dosyalar/2017_12/29170530_IMG-20171227-WA0005.jpg)