İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Oryantasyon Kursu
İL Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen " HEM Öğretmen, Usta Öğretici Oryantasyon Kursu " Hizmetiçi Eğitim Faaliyeti , Foça Reha Midilli Anadolu Lisesi´nde, Karabağlar İlçe Şube müdürü sayın Güven BAĞCI ´ nın sunumlarıyla devam etmektedir. Pazartesi başlayan seminerin açılışı Foça İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ve Mustafa YAYLALI ile Foça Halk Eğitim Müdürü sayın Kemal BULUT tarafından gerçekleştirildi. Afsin´de şehit olan Mehmetçiklerimiz ile tüm şehitlerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından, Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR Oryantasyon Kursu hakkında konuşma yaparak katılımcılara başarılar diledi.![Oryantasyon Kursu](/meb_iys_dosyalar/2018_02/14125908_IMG-20180214-WA0011.jpg)