İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Orff Atölye Çalışması Ilcemiz Öğretmenleriyle Yapıldı
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliğiyle Mesleki Gelişim Akademisi kapsamında Doc. Dr. Banu ÖZEVİN liderliğinde düzenlenen Orff Atolyesi Foça Bahçeşehir Kolejinde ilçemiz öğretmenlerine verildi. Orff Schulwerk yaklaşımıyla öğretmenlerimiz, derslerinde uygulayabilecekleri faydalı eğitim ortamlariyla tanıştılar. Verimli ve eğlenceli geçen eğitimin sonunda öğretmenlerimiz Orff Merkezi katılım belgelerini aldılar .![Orff Atölye Çalışması Ilcemiz Öğretmenleriyle Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/18012627_FB_IMG_1555539741841.jpg)