İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okuma Yazma Seferberliği Kapsamında Düzenlenen Kursları Başarıyla Tamamlayan Kursiyerlere Belgeleri Verildi
OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ KAPSAMINDA AÇILAN KURSLARI BAŞARI İLE BİTİREN KURSİYERLERİN SERTİFİKALARINI ALMA SEVİNCİ Bağarası Cemil Midilli Ortaokulun´da Okuma Yazma kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerler için belgelerini alma töreni düzenlendi. Törene Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN , Belediye Başkan Vekili sayın Halil CİTAK, Foça Ak Parti İlçe Başkanı sayın İrfan CALİSKAN, Foça ilçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR,Gençlik ve Spor İlçe Müdürü sayın Emre SAHİN, Foça Halk Eğitim Merkezi müdürü sayın Kemal BULUT , Bağarası Mahalle Muhtarı Mevlut Işık , Okul müdürü sayın Pembe CİVELEKOĞLU, Cemil Midilli İlkokulu müdürü sayın Sevil EFE , Cemil Midilli İmam Hatip Ortaokulu müdürü sayın Yurdagül ÇAKIR , kursiyerler ve vatandaşlar katıldılar.Protokolün elinden belgelerini alan kursiyerler okuma yazmayı öğrenmenin sevincini yaşadılar.![Okuma Yazma Seferberliği Kapsamında Düzenlenen Kursları Başarıyla Tamamlayan Kursiyerlere Belgeleri Verildi](/meb_iys_dosyalar/2018_05/19230926_FB_IMG_1526760487618.jpg)