İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okulöncesi Okul Yöneticileriyle Toplantı
FOCA´DA OKUL ONCESİ İLCE KURULU TOPLANDİ: Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR başkanlığında , Şube müdürü Sayın Haluk DEMİRAĞ ,İlçe Özel Büro Ekibi ve Okul Öncesi yöneticilerinden oluşan Okul Öncesi İlçe Kurulu toplantısı bugün yapıldı.Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ,Okul Öncesi eğitimin öneminden ve ilk çocukluk yaşantılarının bireyin gelecek hayatına etkilerinden bahsederek özellikle bu noktada okul öncesinin yaygınlaştırılmasında ciddi çalışmalar içerisinde olduklarını belirtti. Yılsonunda yapılacak olan Okul Öncesi Şenliğinin ana hatları konuşularak toplantı sonlandırıldı.![Okulöncesi Okul Yöneticileriyle Toplantı](/meb_iys_dosyalar/2019_01/08145538_FB_IMG_1546948090027.jpg)