İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarda Sağlığı Bilgilendirme Sunumları
Foça ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Foça ilçe Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen OKUL SAĞLIĞININ KORUNMASI VE GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ kapsamında , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR ve İlçe Sağlık Müdürü Sayın Dr.İlhan GÜRBÜZ ün başkanlığında , okullarımız idarecileri , okul sağlığı ekip üyeleri , rehber öğretmenler , sağlık personelleri ve ilçe tarım müdürlüğü personelinin katılımı ile bilgilendirme toplantısı yapıldı.![Okullarda Sağlığı Bilgilendirme Sunumları](/meb_iys_dosyalar/2019_03/28211804_FB_IMG_1553796844563.jpg)