İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarda Acil Yardım Eğitimi ile Okullarda Diyabet Eğitimi Semineri
Foça Reha Midilli Kültür Merkezi ´ nde İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından "Okullard Acil Yardim Egitimi" ve "Okullarda Diyabet Eğitimi"konularında seminer verildi. Seminere Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürleri,okul müdürleri ve öğretmenler katıldılar. Değerli sunumları için Foça İlçe Sağlık Müdürü sayın İlhan GÜRBÜZ ´e ve Hemşire sayın Nurten GÜLER ´e teşekkür ederiz.![Okullarda Acil Yardım Eğitimi ile Okullarda Diyabet Eğitimi Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_09/06181137_20180906_101455.jpg)